Header widget area left
Header widget area right

Osteokomplex

Pastilky obsahujúce zmes esenciálne minerálne soli v potencii D3, D4 a D5. Vyrobené trituráciou podľa Dr. Schűsslera.

Účinné látky:​ Calcium carbonicum v potencii D3, Calcium phosphoricum v potencii D3, Calcium sulphuricum v potencii D3, Calcium fluoratum v potencii D4, Kalium iodatum v potencii D5
Veľkosť balenia:​ 180 pastiliek (90 g)

Návod na užívanie:
Dlhodobo užívajte 1 pastilku 2 – 4 x denne. Akútne užívajte 1 pastilku každé 2 hodiny. V prípade potreby možno dávku zvýšiť až na 1 pastilku každých 15 min. Nechajte roz­pustiť v ústach alebo užívajte rozpustené vo vode.

Zloženie:
izomalt (objemové činidlo), horečnaté soli mastných ky­selín (protihrudkujúca látka), uhli­čitan vápenatý – 0,5 mg v jednej pastilke (účinná látka), hydrogénfosforečnan vápenatý – 0,5 mg v jednej pastilke (účinná látka), síran vápenatý – 0,5 mg v jednej pastilke (účinná látka), fluorid vápenatý – 0,05 mg v jednej pastilke (účinná látka), jodid draselný-  0,005 mg v jednej pastilke (účinná látka).

Vhodné pre vegánov.

Nutričné informácie:
1 kontajner (180 pastiliek) obsahuje 88,65 g sacharidov, 882 kJ (216 kcal)
1 pastilka (0,5 g) obsahuje 0,49 g sacharidov, 4,9 kJ (1,2 kcal)

Skladovanie:
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nadmerné užitie môže vyvolať laxatívny efekt. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Neza­búdajte na význam pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Vyrobené na Slovensku (www.biomineral.sk)
Krajina pôvodu základnej zložky (izomalt): Nemecko