Header widget area left
Header widget area right

Prírodná kozmetika

Máme v ponuke výber rôznych značiek prírodnej kozmetiky .Vybrať si môžete zo značiek, akými sú:

• Biomineral Care (SK),
• Weleda (DE),
• Dr.Hauschka (DE),
• Nobilis Tilia (CZ),
• Saloos (CZ),

Kozmetika BIOMINERAL CARE

Takisto ponúkame rad liečivej kozmetiky Biomineral Care s obsahom 12 dôležitých minerálnych látok, obohatených o meď a zinok pre bunkovú výživu v homeopatickej potencii D6.

Kozmetika Biomineral Care je vo farmaceutickej kvalite a neobsahuje žiadne parabény, ani iné chemické konzervanty, nakoľko mikrobiálna stabilita je dosahovaná prostredníctvom prírodných éterických olejov a extraktu z grepového jadra. Obsahuje len čisto prírodné zložky.

Kozmetický rad tvorí:

pleťový krém, pleťová voda, telový olej a telový krém.

              Pleťová voda

              Telový krém

              Telový olej

              Pleťový krém

              Prírodná zubná pasta

Dr. Hauschka

Dr. Hauschka je kvalitná nemecká značka prírodnej kozmetiky. Liečivé rastliny, obsiahnuté v kozmetike, sú pestované vo vlastných biodynamických záhradách WALA, sú ručne spracovávané a kombinované s výhradne pôvodnými, prírodnými materiálmi. Kombinácia špeciálneho výrobného procesu jednotlivých rastlinných výťažkov spoločnosti WALA, ich vyvážená kompozícia a účelné balenie, nevyžadujú žiadnu dodatočnú a syntetickú konzerváciu.

Spoločnosť Dr. Hauschka bola založená v roku 1935 Dr. Rudolfom Hauschkom, kedy sa pôvodne začali prípravky vyrábať na homeopatickej báze pod značkou WALA Arzneimittel. V dnešnej dobe je pod touto značkou vyrábaných 900 rôznych liečivých a voľne dostupných prípravkov. Ich podstata spočíva v antropozofickej medicíne za použitia liečivých rastlín a prírodných substancií, ktoré sú spracovávané rytmickou metódou podľa Dr. Rudolfa Hauschku. Zdroj: http://www.drhauschka.cz

Ponúkame vám široký sortiment prírodnej kozmetiky Dr. Hauschka.

Nobilis Tilia

Nobilis Tilia je česká značka aromaterapeutickej kozmetiky s vyše dvadsaťročnou tradíciou. Spoločnosť ponúka najširší sortiment českej certifikovanej prírodnej kozmetiky a biokozmetiky s certifikátmi CPK a CPK BIO.

Jednou z hlavných predností aromaterapeutickej kozmetiky Nobilis Tilia je, že obsahuje prírodné éterické oleje (silice), ktoré blahodárne pôsobia na zlepšenie fyzického zdravia, ako aj duševnej pohody. Ponúkame vám široký sortiment prírodnej kozmetiky Nobilis Tilia. Zdroj: http://www.nobilis.cz

Weleda

Rozdiel pocítite každé ráno po tom, ako vôjdete do kúpeľne. Je iné zacítiť syntetiku alebo sviežu prírodu…

Korene firmy WELEDA siahajú až do roku 1918, kedy boli v Dornachu vo Švajčiarsku založené laboratóriá na výrobu a vývoj liečiv, prírodnej kozmetiky s liečivými účinkami a dietetík na princípoch práve vznikajúcej antropozofickej medicíny. Jej základy vypracoval filozof a prírodovedec Rudolf Steiner v spolupráci s lekárkou Itou Wegman. Spoločnosť s názvom Weleda vznikla z týchto laboratórií v roku 1921 vo švajčiarskom Arlesheime.
Hoci Weleda je vo svete známa najmä vďaka svojim početným prípravkom skôr ako farmaceutická spoločnosť (fytoterapeutiká, homeopatiká a originálne antropozofické liečivá), polovicu jej produkcie tvorí prírodná liečebná kozmetika a dietetiká. Prísne kritériá Smernice pre kontrolovanú prírodnú kozmetiku platnej v Nemecku od roku 2001 a od roku 2009 tiež medzinárodných kritérií certifikácie NaTrue dnes spĺňa viac ako 80 kozmetických výrobkov.

Filozofia spoločnosti je orientovaná na lásku k prírode. Volia medzi chemickým a biologickým pestovaním, medzi špinavými a čistými riekami, medzi smogom a čistým vzduchom,… Weleda už viac ako 90 rokov vyrába lieky a prírodnú kozmetiku, pomáha ľuďom pri navrátení rovnováhy tak, že pri svojej činnosti neubližuje prírode, naopak, aktívne podporuje ochranárske aktivity. Túto náročnú úlohu si zobrala na seba dobrovoľne ešte v čase, keď ekologické problémy sveta neboli tak závažné ako dnes. V súčasnosti považujeme tento postoj za existenčne nevyhnutný. Ponúkame vám široký sortiment kozmetických výrobkov spoločnosti Weleda.
Zdroj: http://eshop.weleda.sk/bio-kozmetika/hlavna-stranka/

Saloos

Rýdzo česká značka Saloos sa od roku 1993 vypracovala na najväčšieho českého výrobcu certifikovanej prírodnej bio kozmetiky. Spoločnosť sa pýši tým, že ich výrobky sa vo veľkej miere skladajú z čisto prírodných látok. Neobsahujú syntetické parfémy, konzervanty ani farbivá. Kozmetika nevyvoláva alergické reakcie a je vhodná pre všetky typy pleti.

Spoločnosť Saloos sa zameriava na neustály vývoj výrobkov v bio kvalite, ktoré slúžia na skvalitnenie starostlivosti o pokožku a zároveň prispievaju k harmonizácii tela i duše.

Ponúkame vám vysoko kvalitné telové a masážne oleje, ako aj rad bio Karité balzamov z bambuckého masla.