Header widget area left
Header widget area right

Poradenstvo a konzultácie

Všetky naše magistri sú, okrem klasickej farmácie, adekvátne edukované aj v rámci systému bunkových solí, akútnej homeopatie a tradičnej čínskej medicíny. Môžete sa s nimi poradiť aj o liečivých bylinkách, či o aromaterapii.

 

60 minútová konzultácia v Lekárni Vicky Wall (30,00 €)

Ak potrebujete dlhšiu konzultáciu, môžete sa objednať priamo v lekárni alebo u našej odbornej zástupkyni PharmDr. Žanety Truplovej Brachňákovej na t. č.: 0904 949 376. Konzultácia trvá 60 minút a stojí 30 eur. Pre rezerváciu termínu je potrebná platba vopred (v lekárni alebo cez e-shop PharmDr. Žanety Truplovej). Veľmi užitočné je, ak si so sebou prinesiete aj správy z lekárskych vyšetrení.

  • Zdravotná konzultácia v oblasti zdravého životného štýlu a podpory zdravia
  • Pri konzultácii sa, okrem farmácie, využívajú znalosti systému bunkových solí, fytoterapie, homeopatie, AURA-SOMA a individuálnej psychológie
  • Súčasťou konzultácie je aj úprava životosprávy
  • Ku klientke alebo klientovi pristupujeme holistickým spôsobom (zdravotné problémy, myslenie, cítenie, vnímanie, sociálne začlenenie (vzťahy), strava, pohyb, či iné vzorce správania, tvoria jedinečný celok).
  • Konzultantka: PharmDr. Žaneta Truplová Brachňáková
  • Trvanie konzultácie 60 minút
Konzultácie sú určené najmä tým, ktorí sú motivovaní aktívne sa zapojiť v práci na svojom zdraví. Aktívna spolupráca a porozumenie súvislostiam sú pre uzdravenie potrebné. Časť zodpovednosti za celý proces teda ostáva v rukách klienta, či klientky.