Header widget area left
Header widget area right

Liečivé bylinné čaje

Ponúkame široký sortiment sypaných bylín, prednostne vo farmaceutickej kvalite od slovenského dodávateľa, firmy Hanus z Nitry (obsahové látky a čistota zodpovedajú slovenskému liekopisu). Ponúkame však veľký výber čajov aj od iných dodávateľov, ako napr. Juvamed, Valdemar Grešík, Agrokarpaty, prípadne rôzne už hotové čajové zmesy, ako napríklad Himalájske Ajurvédske zmesy liečivých bylín a korenín od česko-slovensko-nepálskeho dodávateľa Everest Ayurveda s.r.o.).

Našim zákazníkom navyše poskytujeme neobvyklú službu – prípravu čajových zmesí. Zákazník si tak nemusí kúpiť napr. 10 vreciek bylín, zaplatí len za to, čo potrebuje. Čajové zmesi možno objednať aj e-mailom alebo telefonicky, napr. ak ide o väčšie množstvo alebo zložitejšie zmesi náročnejšie na prípravu. Inak pripravujeme bylinné zmesi na počkanie.

Zároveň Vám ponúkame naše originálne a dlhoročnou skúsenosťou overené receptúry bylinných zmesí. Receptúry zostavila alebo zozbierala naša vedúca farmaceutka a odborná zástupkyňa PharmDr. Žaneta Truplová Brachňáková, ktorá v roku 2003 lekáreň založila. Niektoré osvedčené receptúry pochádzajú od našich zákazníkov a od známych bylinkárov Zentricha a Janču.

otvoriť

Naše osvedčené receptúry liečivých bylinných zmesí

hanus_bylinne_pripravky_logo
juvamed
elixir
GREŠÍK-300x225
himalaje logo - kópia