Header widget area left
Header widget area right

Liečivé bylinné čaje

Ponúkame široký sortiment sypaných bylín, prednostne vo farmaceutickej kvalite od slovenského dodávateľa, firmy Hanus z Nitry (obsahové látky a čistota zodpovedajú slovenskému liekopisu). Nakupujeme ich bezobalovo vo väčších množstvách. Z nich potom pripravujeme čajové zmesi.

Našim zákazníkom navyše poskytujeme neobvyklú službu – prípravu čajových zmesí. Zákazník si tak nemusí kúpiť napr. 10 vreciek bylín, zaplatí len za to, čo potrebuje. Čajové zmesi možno objednať aj e-mailom alebo telefonicky, napr. ak ide o väčšie množstvo alebo zložitejšie zmesi náročnejšie na prípravu. Inak pripravujeme bylinné zmesi na počkanie.

Zároveň Vám ponúkame naše originálne a dlhoročnou skúsenosťou overené receptúry bylinných zmesí. Receptúry zostavila alebo zozbierala naša vedúca farmaceutka a odborná zástupkyňa PharmDr. Žaneta Truplová Brachňáková, ktorá v roku 2003 lekáreň založila. Niektoré osvedčené receptúry pochádzajú od našich zákazníkov a od známych bylinkárov Zentricha a Janču.

Okrem magistraliter prípravy bylinných zmesí vedieme aj široký sortiment balených jednozložkových alebo zmesných bylinných čajov, sypaných aj porciovaných.  Máme dlhodobú spoluprácu s firmami HanusJuvamed, Valdemar Grešík, Agrokarpaty, prípadne rôzne už hotové čajové zmesy, ako napríklad Himalájske Ajurvédske zmesy liečivých bylín a korenín od česko-slovensko-nepálskeho dodávateľa Everest Ayurveda s.r.o.).

otvoriť

Naše osvedčené receptúry liečivých bylinných zmesí

hanus_bylinne_pripravky_logo
juvamed
elixir
GREŠÍK-300x225
himalaje logo - kópia