Header widget area left
Header widget area right

„Pokiaľ nepoznáme stav vašej vnútornej harmónie, môžeme vás nanajvýš zbaviť vašej choroby, pretože vaša vnútorná harmónia je zdrojom vášho zdravia.
Ak vás zbavíme jednej choroby, okamžite dostanete inú, pretože sa nespravilo nič pre vašu vnútornú harmóniu. Vaša vnútorná harmónia je to, čo potrebuje podporiť.“

Paracelsus

FILOZOFIA LEKÁRNE

Naša lekáreň sa zameriava na holistický spôsob liečenia, samoliečenia a starostlivosti o zdravie.

Okrem klasického lekárenského sortimentu ponúkame aj široký výber prírodných a alternatívnych prostriedkov starostlivosti o zdravie, akými sú napríklad homeopatické lieky, biochemické bunkové soli (známe aj ako Schüsslerove alebo tkanivové soli), liečivé bylinné čaje, fytoterapeutické preparáty (bylinné prípravky Herb, bylinné tinktúry AFRA, bylinné kvapky J. V. Valovič), Bachové kvetové esencie, tradičná čínska medicína, aromaterapia alebo prírodná kozmetika.

V neposlednom rade poskytujeme aj poradenstvo a predaj v oblasti farebného systému Aura-Soma® Colour-Care™. Podieľame sa tiež na organizácii kurzov v oblastiach: bunkové soli, homeopatia, Aura-Soma a pod.

Lekáreň bola založená v roku 2003 na Herlianskej ul. v Bratislave pod názvom Lekáreň Zelený anjel a od roku 2006 sídlime v súčasných priestoroch.
Dnes je pomenovaná po anglickej zdravotníčke a liečiteľke, ktorú láska k pacientom priviedla k položeniu základov farebného systému Aura-Soma (1918 – 1991).