Header widget area left
Header widget area right

Tradičná čínska medicína

Tradičná čínska medicína (TČM) pochádza zo starovekej Číny, pričom sa vyvíja už tisíce rokov. Pomocou čínskej medicíny je možné preladiť organizmus, ktorý je z nejakého dôvodu narušený, a podporiť ho do tej miery, aby zvládol ochorenie vlastnými silami. Praktikanti TČM využívajú špecifické bylinné preparáty a rôzne telesné, ako aj duchovné cvičenia, akými sú napríklad akupunktúra alebo tai chi, aby predchádzali zdravotným problémom, prípadne ich zmierňovali. V našej krajine je považovaná za doplnkový prístup starostlivosti o zdravie.

tcm logoPonúkame Vám tradičné čínske bylinné zmesi vo forme guličiek a tabliet, ktoré sa nazývajú aj WANy. Tieto bylinné zmesi sú vyrobené podľa overenýchreceptúr tradičnej čínskej medicíny. Našu ponuku tvoria čínske bylinné zmesi dvoch rôzných spoločností. Vybrať si môžete zo značiek TCM Herbs® a TCM Bohemia. V ponuke máme aj instantné nápoje TCM Herbs a medicinálne huby Mycomedica. Tím našej lekárne Vicky Wall prešiel viacerými školeniami pod vedením terapeuta Maroša Klučára. Na týchto školeniach sme sa dôkladnejšie zoznámili so základmi TČM, aby sme dokázali zareagovať a pomôcť klientovi v akútnych stavoch.TCM BOHEM

Okrem toho organizujeme kurz základov TČM a používania hotových bylinných zmesí v akútnych stavoch. Viac informácií nájdete v programe kurzov pre tento rok.

Pre správny výber bylinného preparátu vám dávame do pozornosti poradňu tradičnej čínskej medicíny v Bratislave:

TCM SLOVAKIA s.r.o.
Stromová 13                                                                                         Otváracia doba:
Bratislava – Kramáre                                                                            Po: 8.30 – 16.30
Tel: 02/6345 2414, 0903 711 985                                                       Ut: 8.30 – 16.00
E-mail: info@tcmslovakia.sk                                                               St: 8.30 – 16.30
W: www.tcmslovakia.sk                                                                        Št: 8.30 – 16.00
Pi: 8.30 – 15.00

Ak nemáte možnosť vyšetriť sa priamo v ordinácii, môžete si pre poradenstvo a diagnostiku vzhľadom na konkrétne zdravotné ťažkosti vyskúšať urobiť Test Dobrý jazyk, v ktorom je potrebné odfotografovať vlastný jazyk digitálnym fotoaparátom alebo kvalitným smartfónom a vyplniť krátky dotazník.

Viac informácií nájdete na: http://www.patentnimedicina.cz/